Bezprocentu kredīts

Par Bezprocentu kredītu klusībā ir sapņojis katrs, kurš nonācis finansiālās grūtībās vai vēlējies iegādāties kādu sen kārotu preci vai pakalpojumu, kuram beidzot ir samazināta cena, taču finansiālo līdzekļu tā iegādei nepietiek.

Bezprocentu kredīts nav vien reklāmu uzpūsts burbulis, kas reālajā dzīve neeksistē. Šāda veida kredītu izsniedz vairāki aizdevēji, un to varētu dēvēt par vienu no ātro kredītu izdevīgākajiem piedāvājumiem. Izvēloties sev tīkamāko aizdevēju un noformējot bezprocentu kredītu, jums nebūs jāuztraucas par kredīta atmaksas procentiem un komisijas maksu, kas tiek iekasēta par aizdevuma noformēšanu, respektīvi, jūs aizdevumu saņemsiet pilnīgi bez maskas un varēsiet atmaksāt tieši tik lielu naudas summu, cik būsiet aizņēmies, nepārmaksājot ne centa, gluži kā aizņemoties no tuviniekiem.

Vienmēr pastāv iespēja palūgt naudu draugiem vai paziņām, taču vairumam šis lūgšanas process varētu sagādāt visai nepatīkamas emocijas, turklāt neviens nav pasargāts no neveiklas, situācijas saņemot atteikumu, jo pastāv iespēja, ka arī draugiem vai paziņam nav liekas naudas, ko jums aizdot. Lai finansiāli grūtā brīdī izvairītos no neveiklām situācijām un neriskētu sabojāt attiecības ar tuviniekiem, bezprocentu kredīts ir viens no labākajiem risinājumiem.

Lielākā daļa aizdevēju bezprocentu kredītu piedāvā, kā patstāvīgu akciju tiem klientiem, kuri pie konkrētā aizdevēja kredītu noformē pirmo reizi, taču aizdevēju vidū sastopami arī tādi ātro kredītu izsniedzēji, kas bezprocentu kredītu piedāvā uz svētkiem vai īpašas akcijas veidā.

Lai saņemtu aizdevumu bez maksas:

  • Jums jāizvēlas jums piemērotākais aizdevējs, kurš piedāvā saņemt pirmo kredītu bez procentiem, vai organizē īpašu akciju, kuras laikā kredīti tiek izsniegti bez maksas. Pirms aizdevēja izvēlēs, izvērtējiet cik liela naudas summa jums ir nepieciešama un kāds būtu optimālais kredīta atmaksas termiņš, jo vairāki aizdevēji izvairās no apjomīgu aizdevumu izsniegšanas pirmajā reizē.
  • Jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā vai jāieplāno došanās uz kādu no aizdevēja vai to partneru klientu apkalpošanas centriem.
  • Jāiesniedz ātrā kredīta pieteikums, ko iespējams izdarīt aizdevēja mājas lapā, sūtot SMS vai dodoties uz klientu apkalpošanas centru. Ja kredītu noformējat internetā, tad pieteikumu parasti iespējams iesniegt, veicot reģistrāciju.
  • Pēc kredīta pieteikuma iesniegšanas jums jāgaida atbilde par tā apstiprināšanu vai noraidīšanu (parasti tas neaizņem vairāk par 15 minūtēm). apstiprinājuma gadījumā nauda pavisam drīz tiek ieskaitīta bankas kontā, kuru esat norādījis veicot reģistrāciju.

Ātro kredītu noformēšana ir ātrs un vienkāršs process, kas kopumā neprasa vairāk par 30 minūtēm jūsu laika un, ir paveicams no jebkuras vietas, kurā pieejams interneta savienojums.

Tā kā bezprocentu kredīta noformēšana nemaz nav tik sarežģīta un aizdevums ir pieejamāks, kā sākumā varētu likties, pirms aizņemšanās ņemiet vērā, ka aizdevuma pamatsummu, jums nāksies atmaksāt termiņā, par kuru iepriekš būsiet vienojies ar aizdevēju un maksājuma kavēšana varētu izsaukt nepatīkamas parādsaistības. Pirms kredīta noformēšanas būtu svarīgi saprast, cik liela naudas summa jums īsti ir nepieciešama un kurš būtu jums izdevīgākais datums aizdevuma atmaksai, tādā veidā neaizņemoties lielāku naudas summu nekā nepieciešams, un jau laicīgi pārliecinoties, ka naudu spēsiet atmaksāt laikus.

Naudas saņemšana vienmēr ir bijis patīkams process, kas izraisa pozitīvas emocijas, tāpēc, lai šīs patīkamās sajūtas nezustu arī naudas atdošanas brīdī, aizdevums būtu pilnībā atrisinājis finansiālas grūtības, kas bija radušas, pirms bezprocentu kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtējiet savu esošo un topošo finansiālo situāciju un iespējas naudu atmaksāt laikus.