Kā saņemt ātro kredītu?

saņemt

Par to, kas ir ātrie kredīti, ir dzirdējusi lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju. Masu medijos pārraidītajās reklāmās tiek piedāvāta iespēja iegūt aizdevumu ar vienas no mobilā telefona nosūtītas, īsziņas jeb SMS palīdzību, taču kā un kur visizdevīgāk saņemt ātro kredītu?

Pastāv vairāki vedi ātrā kredīta saņemšanai. Lielākoties ātrā kredīta saņemšanas veids un vieta ir atkarīgi no jūsu izvēlētā aizdevēja, taču šī aizdevuma specifika nosaka, ka ātros kredītus var noformēt:

  • Internetā, aizdevēju mājas lapās vai citos portālos, kas ved uz tām – šo iespēju piedāvā katrs ātro kredītu izsniedzējs. noformējot aizdevumu internetā, jums nav jādodas uz klientu apkalpošanas centru tādā veidā patērējot gan savu laiku, gan līdzekļus, visas nepieciešamās darbības varat veikt atrodoties mājas vai jebkurā citā vietā, kur pieejams interneta pieslēgums.
  • Zvanot pa telefonu – aizdevēju mājas lapās ir atrodams tālruņa numurs, pa kuru sazvanoties ar kādu no operatoriem, iespējams noskaidrot jūs interesējošos jautājumus kā arī noformēt ātro kredītu.
  • Ar īsziņas, SMS palīdzību – aizdevuma saņemšanu ar SMS palīdzību piedāvā iela daļa kredītu izsniedzēju, taču jāatceras, ka ātrā kredīta noformēšana nosūtot SMS ir iespējama tikai tad, ja iepriekš esat reģistrējis savu profilu aizdevēja mājas lapā, precīzi norādot visu nepieciešamo informāciju.
  • Klientu apkalpošanas centrā – šī kredīta pieteikšana un noformēšana dodoties uz klientu apkalpošanas centru varētu būt izdevīga, tiem klientiem, kuri strādā vai dzīvo šo centru tuvumā. Apkalpošanas centu izvietojums atkarīgs no katra aizdevēja, tāpēc var gadīties, ka aizdevējs izvēlējies atvērt tikai vienu vienīgu šādu centru.

Latvijas Pasta nodaļās vai veikalu tīklu Maxima lielākajos veikalos – Daži no aizdevējiem ir sadarbojas ar šiem iepriekš minētajiem uzņēmumiem un piedāvā aizdevuma noformēšanu apvienot ar citām ikdienā svarīgām darbībām, tādā veidā izlaižot, klientu apkalpošanas centra vizīti.

Visizdevīgāk un ērtāk ātrā kredīta noformēšanu ir veikt internetā, jo internetā ikvienam tiek piedāvāts liels informācijas daudzums par katru no aizdevējiem, un tā piedāvājumu, kas ļauj izvēlēties sev izdevīgāko aizdevuma variantu, ietaupīt, nepārmaksājot par procentiem un komisijas maksām, kā arī apzināties, ka esat izdarījis pareizo izvēli, pirms tam salīdzinot visu aizdevēju piedāvājumus.

Pieteikties aizdevumam internetā ir vienkārši un visas veicamās darbības kopumā neaizņem vairāk par 30 minūtēm.

Aizdevēju mājas lapās ir atrodami veicamo darbību apraksti un noteikumi kredīta saņemšanai un iespēja saņemt atbildes uz biežāk uzdotajiem klientu jautājumiem. Neskaidrību gadījumā, jums vienmēr pastāv iespēja sazvanīties ar kādu no aizdevēja darbiniekiem un saņemt konsultāciju.

Pirmais solis uz aizdevuma saņemšanu ir reģistrācijas veikšana un pieteikuma formas aizpildīšana. Kad ātrā kredīta pieteikuma forma aizpildīta, jums aptuveni 15 līdz 30 minūšu laikā, atkarībā no konkrētā aizdevēja, tiks nosūtīts aizdevuma apstiprinājums vai noraidījums. Atbildi par ātrā kredīta piešķiršanu jūs saņemsiet SMS veidā uz reģistrācijas laikā norādīto mobilā telefona numuru un kā vēstuli jūsu e-pastā. Ja aizdevums ir apstiprināts un atbilde ir pozitīva, visa aizdevuma summa uzreiz pēc apstiprinājuma nosūtīšanas, tiks pārskaitīta uz norādīto bankas kontu, un atkarībā no bankas darba laika un tā vai jāveic starpbanku pārskaitījums, nonāks jūsu bankas kontā šajā pašā vai nākamajā dienā.

Neskaidrību gadījumā, kas varētu rasties tad, ja reģistrējoties neesat precīzi ievadījis visu prasīto informāciju vai izvēlēta aizdevuma summa ir pārāk liela, ar jums sazināsies kāds no darbiniekiem un atrisinās visas radušās problēmas.