Kredīts ON

Kredīts lielākiem pirkumiem

Ir tik daudz dažādu lietu, kas spētu padarīt mūsu dzīves daudz vienkāršākas un patīkamākas, taču to iegādei bieži vien nepietiek līdzekļu, turklāt krāšanas process ir ilgs un ne vienmēr sniedz vēlamo rezultātu, tāpēc mūsdienīgākie aizdevēji piedāvā kredītus lielāku pirkumu veikšanai.

pirkumiemKredīts lielākiem pirkumiem jeb patēriņa kredīts, ļauj iegādāties kāroto lietu vai pakalpojumu jau šodien, veicot tā apmaksu pakāpeniski ar dalītu ikmēneša maksājumu palīdzību. Aizdevēji šo kredīta veidu izsniedz bez ķīlas vai galvotāja, turklāt lielākoties tā saņemšana neprasa papīru klanu aizpildīšanu un dažādu lieku birokrātisku procedūru veikšanu, gluži pretēji, lielākā daļa patēriņa kredītu izsniedzēju piedāvā to pieteikt internetā, neaizņemot vairāk par 15 minūtēm no Jūsu laika.

Kredītu lielākiem pirkumiem parasti izmanto gadījumos:

  • Ja kārotā prece nav pieejama līzingā vai līzinga noteikumi šķiet neizdevīgi,
  • Ja tiek apmaksāts dārgāks ceļojums un ceļojumu aģentūra nepiedāvā veikt dalīto maksājumu
  • Ja daļa no apmaksai nepieciešamās summas Jums jau ir, taču kāda daļa pietrūkst.
  • Ja kārotai precei tikai šobrīd tiek piedāvāta kāda īpaša atlaide vai ļoti izdevīga cena, taču par saviem personīgajiem līdzekļiem to tieši šobrīd nespējat apmaksāt.

Protams, kredītu iespējams ņemt arī citos gadījumos, turklāt aizdevējam nav jānorāda tā izlietošanas mērķis.

Lai atrastu izdevīgāko patēriņa kredītu ar piemērotāko aizdevuma summu, atmaksas termiņu un procentu likmi, veiciet aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanu, tādejādi noskaidrojot Jūsu vēlmēm atbildošāko aizdevuma piedāvājumu un aizņemoties nepārmaksājot. Aizdevumu salīdzināšanu var veikt te pat interneta vidē, turklāt šis process ir pavisam vienkāršs un neaizņem daudz laika. Internetā pieejamas aizdevumu salīdzinājuma tabulas, kurās norādīta informācija par katru aizdevēju. Tā kā šāda veida kredītus izsniedz gan bankas, gan nebanku aizdevēji, noteikumi aizdevuma saņemšanai var nedaudz atšķirties, taču lielākoties tie ir ļoti līdzīgi.

Ja vēlaties pietikties aizdevumam Jums:

  • Jābūt sasniegušam pilngadību (lielākā daļa aizdevēju izsniedz kredītus personām, kuras sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu).
  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam ar Latvijā piešķirtu personas kodu.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi, kas būtu pietiekoši lieli, lai kredīta atmaksa neradītu finansiāls problēmas.
  • Jābūt pietiekoši labai kredītvēsturei – nedrīkst būt kavēti maksājumi vai kredītsaistību pārkāpumi.
  • Jābūt bankas kontam vismaz vienā no Latvijas komercbankām.

Atbilstot iepriekš minētajiem noteikumiem, aizdevuma saņemšanai būtu jānotiek bez liekas aizķeršanās.

Viena no patēriņa kredīta lielākajām priekšrocībām ir iespēja to saņemt ātri un bez liekām formalitātēm. Šādu iespēju nodrošina tas, ka aizdevumam netiek prasīts ķīlas nodrošinājums, kura vērtēšana un īpašumtiesību maiņa parasti aizņem laiku. Patēriņa kredīta gadījumā, kā vienīgais nodrošinājums kalpo jūsu finanšu līdzekļi.

Lai gan pirms kredīta noformēšanas ikviens aizdevējs mudina aizņemties atbildīgi, pirms tam izvērtējot savas finansiālās iespējas aizdevumu atdot, dzīvē mēdz gadīties visādi, turklāt finansiālās grūtības parasti piezogas pašā nepiemērotākajā brīdī, tāpēc lielākā daļa aizdevēju piedāvā patēriņa kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu finansiālu grūtību gadījumā. Šis gan ir maksas pakalpojums, taču iemaksājot nelielu komisijas maksu, ikviens var sevi pasargāt no sabojātas kredītvēstures vai citām nepatikšanām, kas varētu piemeklēt cita veida aizdevumu ņēmējus.

Kredīts lielākiem pirkumiem, ļauj izdzīvot dzīvi pilnvērtīgāk, aizmirstot par nemitīgu naudas krāšanu vai atteikšanos no lietām, kas varētu atvieglot ikdienas darbus, un ļauj veltīt vairāk laika nodarbēm, kas patiesi sagādā prieku. Izvēlieties konkrētai situācijai piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu un aizņemieties atbildīgi!